Previous
Next

ТЕХНОЛОГІЇ ДО ТОЧКИ

МАРС СЕРІЯ

РОЗУМНИЙ+ ДИНАМІЧНИЙ+ ІНТЕРАКТИВНИЙ+

Нове покоління нашого бестселера стало потужнішим, ніж будь-коли, завдяки значним вдосконаленням. Нові двигуни та інтелектуальне керування рухом забезпечують більш точні процеси в широких сферах застосування, як-от споживчі товари, іграшки чи будівництво. Оптимізовані основні компоненти, такі як інжекційний блок замкнутого циклу, підвищують ефективність і якість виробництва найуспішнішої у світі машини для лиття під тиском.

Розумні концепції програмного забезпечення доповнюють нещодавно сформовану апаратну базу з усіма загальними інтерфейсами для відкритого підключення до розумних виробничих рішень. Розумна відповідь на зростаючі вимоги в промисловості переробки пластмас – і сучасна відповідь на екологічні виклики нашого часу. Нова серія Mars III надзвичайно енергоефективна, економічна та дуже приваблива з точки зору співвідношення ціна/продуктивність. Технологія до суті, як ніколи раніше.

MARS III SERIES

Продано понад 350 000 штук

  • Доступні від 600 до 33 000 кН
  • Найбільш продавана машина для лиття під тиском у світі
  • Нова високодинамічна система сервоприводу.
  • Повністю вдосконалена структура дизайну
  • Повний замкнутий процес, висока точність повторення
  • Енергозбереження
  • Інтерактивний із відкритою інтеграцією

МАРС III СЕРІЯ

Intelligent + Dynamic + Interactive +

ЗАТИСКНИЙ ВУЗОЛ

Оптимізована конструкція валика для рівномірного розподілу сили затиску, меншої деформації та вищої точності. Інтелектуальний алгоритм відкриття і закриття.

ІНЖЕКТОРНИЙ БЛОК

Повністю замкнутий цикл для високої повторюваності процесу впорскування. Лінійні напрявляючі для низького тертя та високої точності.

СКАЧАТИ

Thumbnail_MAIII_TD_brochure
Опис (English)
Thumbnail_MAIII_TD_brochure
Технічні данні
600-12000кН (English)
Thumbnail_MAIII_TD_brochure
Технічні данні
13000-33000кН (English)