Previous
Next

ZHAFIR VENUS SERIES

ТЕХНОЛОГІЇ ДО ТОЧКИ

Серія Venus впливає на світовий ринок електричних машин для лиття під тиском більше, ніж будь-коли раніше. Завдяки зусиллям затиску до 8000 кН і швидкості впорскування на різних рівнях продуктивності до 500 мм/с Venus виробляє чисті, високоякісні та надзвичайно тонкостінні деталі за привабливим співвідношенням ціна/продуктивність. Зі зразковою енергоефективністю. Повністю електрична динаміка з найвищою точністю та до 70% економії енергії.

ТОЧНИЙ+ РОЗУМНИЙ+ ІНТЕРАКТИВНИЙ+

Індивідуальні системи електричних сервоприводів у поєднанні з новим поколінням інверторів забезпечують високу продуктивність і унікальне співвідношення ціна/продуктивність з високою точністю та динамікою. 3-є технологічне покоління Zhafir – це системна платформа з інтелектуальним і надзвичайно швидким адаптивним програмним забезпеченням. Серія Venus забезпечує надзвичайно відкриту інтеграцію та підключення з усіма поширеними інтерфейсами та безперебійне підключення промислової автоматизації або будь-якої системи MES.

ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНИЙ. ВИСОКА ТОЧНІСТЬ І ЧИСТОТА.
400 – 8000 кН

  • Повністю електричні приводи для чистої та тихої роботи
  • Інтелектуальне керування рухом для короткого сухого циклу
  • Спеціальні сервоприводи
  • Лінійні напрявляючі (опціонально)
  • Інтелектуальна система захисту прес-форми
  • Новітня технологія управління

ПОСТІЙНА ШВИДКІСТЬ ВПОРСКУВАННЯ

Висока стабільність для лиття під тиском; Оптимальна серводинаміка і контроль швидкості впорскування

ТОЧНА ПОВТОРЮВАНІСТЬ

Лінійні напрявляючі для низького тертя забезпечують швидку реакцію, чисту роботу, точний контроль тиску. Покращення тиску та повторюваності.

ЗАХИСТ ПРЕС-ФОРМИ

Інтелектуальні алгоритми забезпечують високу реакцію та точність захисту прес-форми.

СКАЧАТИ

ZHAFIR IMAGE BROCHURE