Previous
Next

HAITAIN JUPITER SERIES

JUPITER СЕРІЯ

Серія Haitian JU III, розроблена на основі великого досвіду Haitian у стійких дослідженнях і розробці рішень з двома плитами за останні два десятиліття, має значні покращення в порівнянні з попереднім поколінням машин і надає більше переваг для багатьох різних застосувань формування. Нова конструкція включає додаткові функції та переваги для користувача, які значно покращують продуктивність машини та якість деталей. Завдяки гнучкому поєднанню затискного блоку з ін’єкційним блоком машину можна адаптувати до конкретних або загальних застосувань формування.

Нове покоління серії Haitian Jupiter є продуктом із технологією, що забезпечує широкий спектр можливостей комбінування в компактному розмірі, що максимізує корисний простір установок на користь клієнтів. Незалежно від великих деталей, таких як сміттєві баки та логістичні ящики, або високоточних автомобільних деталей і високотехнологічних деталей із високою якістю поверхні, таких як біла техніка, серія JU III пропонує найкраще рішення для клієнтів.

JUPITER III SERIES

РІШЕННЯ ДВОМА ПЛІТАМИ, ЩО ЕКОНОМИТЬ ПРОСТІР

  • Доступні від 4500 до 66000 кН
  • Короткі сухі цикли
  • Великий простір для форми, компактна конструкція машини
  • Енергоефективна сервотехнологія
  • Швидкий час відгуку та висока точність позиціонування (± 0,05 %)
  • Технологія управління KEBA

ЕКОНОМІЯ МІСЦЯ НА ДВОХ ПЛИТАХ

Подовжений хід відкриття та виштовхування для різноманітних потреб застосування та більшої площі форми

НОВИЙ ІНЖЕКТОРНИЙ БЛОК

Вільний вибір між функцією диференціального та недиференціального впорскування, що забезпечує більшу продуктивність лиття під тиском і розширює сферу застосування процесу.

ШВИДКИЙ МЕХАНІЗМ ЗАКРИТТЯ

Чотири затискні циліндри з коротким ходом на фіксованому валику дозволяють швидко регулювати силу затиску на прес-формі. Моніторинг у режимі реального часу за допомогою датчика тиску сприяє високій повторюваності сили затиску.

СКАЧАТИ

HAITIAN JUPITER III SERIES